Liczebność grup

Naszą misją było stworzenie wyjątkowego miejsca również pod względem osiągnięć naszych wychowanków. Mając na uwadze indywidualny rozwój każdego dziecka, nasze grupy liczą 12 dzieci.

Jesteśmy jedną z nielicznych warszawskich placówek, które na maksymalnie 36 dzieci w całym przedszkolu posiada na stałe zatrudnionych 7 pracowników, nie licząc nauczycieli zajęć dodatkowych.

Małe grupy dzieci gwarantują przyjazne warunki do zabawy i nauki, a także ogromy komfort pracy naszych pedagogów, którzy mogą skoncentrować się na rozwijaniu każdego dziecka z osobna, będąc przy tym nieustannie pełnym energii i radości, co w pracy nauczyciela z powołania jest podstawą i atutem w jednym.

Podczas naszych zajęć dzieci mają okazję przebywać wśród rówieśników, jak również z innych grup wiekowych podczas popołudniowych zabaw łączonych, co stanowi okazję do nawiązywania przyjaźni i naukę współpracy ze wszystkimi przedszkolakami, dzieci starsze uczą się empatii i pomocy dzieciom młodszym, a młodsze mają okazję do podpatrywania zachowań starszych i bardziej doświadczonych kolegów.