Organizacja i godziny pracy

ŚWIETLIKI pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 18:00.

Przedszkole jest czynne cały rok, z wyjątkiem dwóch tygodni na przełomie lipca i sierpnia, podczas których trwa przerwa remontowo-budowlana, konieczna po 12 miesiącach intensywnego użytkowania budynku.

W roku 2017 przerwa remontowo-budowlana przewidziana jest w terminie 24.07.2017 – 06.08.2017 r.

Termin przerwy podawany jest z rocznym wyprzedzeniem. Już we wrześniu wiedzą Państwo kiedy w lipcu kolejnego roku będzie można zaplanować wspólny urlop lub inny wypoczynek dla Dzieci.

W miesiącu sierpniu odbywają się zajęcia, które stanowią wstęp do adaptacji naszych nowo przyjętych przedszkolaków, tak by zapewnić im płynne wejście w nowe otoczenie oraz grupę rówieśniczą.

Zapisy prowadzimy cały rok, w zależności od ilości wolnych miejsc. Gwarantujemy elastyczny okres adaptacji Dziecka, indywidualnie dopasowany do każdej Rodziny.

Do ŚWIETLIKÓW mogą Państwo zapisać dzieci już od 2,5 roku życia. Dzieci, które nie ukończyły trzeciego roku życia zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie informacyjne 🙂