Praca

Przedszkole to niezwykłe miejsce, gdzie ludzie są najważniejsi, dlatego dbamy by w naszym zespole pracowali najlepsi.

Istniejemy od 2010 roku, a nasi pracownicy pracują u nas już 6, 4 lub 3 rok. Cenimy stabilizacje i jesteśmy oddani dobrym specjalistom.

Skupiamy grupę energicznych, ambitnych pedagogów, których praca jest pasją, a nie obowiązkiem.

Nawet jeśli nie prowadzimy rekrutacji, ale uważasz, że masz zawodowe ADHD i uwielbiasz pracę z dziećmi, jesteś energiczny lub energiczna, a za 10 lat widzisz się w tej samej pracy i chcesz rozwijać się wraz z miejscem, w którym będziesz pracować, napisz do nas.

W związku z rozwojem przedszkola obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

• Nauczyciel wychowawca

• wymagania : wyższe magisterskie, wyższe zawodowe, ostatni rok studiów, kierunek pedagogika – specjalność edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna.
  • Nauczyciel języka angielskiego
    • wymagania: studia wyższe ukończone lub w trakcie, biegła znajomość języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym
  • Nauczyciel języka francuskiego

• wymagania : studia wyższe ukończone lub w trakcie, romanistyka, filologia, psychologia lub pedagogika